On võimalik tellida kinkekaarte matkadel ja retkedel osalemiseks.

Armsamale, sõbrale, vanematele, lastele, töökaaslasele - keda iganes soovid rõõmustada. Sünnipäevaks, jõuludeks, pulma aastapäevaks, kosmonautikapäevaks - mistahes tähistamist väärivaks hetkeks. Või lihtsalt tavalisse argipäeva. Iga elatud päev on tähistamist väärt. Muide, ootamatud kingitused on need kõige armsamad kingitused.

Meie kinkekaardid on veidi omamoodi. Nad on harilikult puidust, mõnikord ka mõnest muust looduslikust materjalist. Igale kaardile joonistavad kunstiandega head inimesed käsitsi mõne matkade ja retkedega seonduva motiivi. Prinditud pabereid, e-kaarte, nagu ka muid e-maigulisi asju ja tegevusi, meilt tellida ei saa.


Kinkekaardiga on võimalik tasuda osaluse eest kõigil avalikel plaanilistel matkadel ja retkedel kinkekaardile märgitud vääringus. Vääringu alates 65€ ( väikseim avaliku retke osavõtutasu ) saad valida vastavalt oma soovile.

Kinkekaarti pole võimalik rahaks ümber vahetada. Kui kinkekaardi väärtus ületab osalemiseks valitud sündmuse maksumuse, siis ülejäänud summat ei tagastata. Kui kinkekaardi väärtus on osalemiseks valitud sündmuse maksumusest väiksem, tuleb vahe täiendavalt tasuda.

Kinkekaarti tagastama retkele tulles ei pea. See jääb saajale mälestuseks. Registreerudes edasta meile kinkekaardi number.

Kinkekaardi saadame vastavalt tellija soovile turvaliselt pakituna üle Eesti soovitud pakiautomaati. Saabumise aeg sõltub transporditeenuse pakkujast, üldjuhul saabub paari päevaga.

Kinkekaart kehtib aasta alates väljastamisest.

Tellimiseks kirjuta evente@evente.ee .