Vana lappajapaadi tasase podina saatel merel päikeseloojangut oled nautinud? Uue päeva tärkamist läbi varahommikust raba katvate tuhandete ämblikemustrite imetlenud? Lubanud endal olla võlutud väikesaare üksildusest või hinge kinni pidades jõel mõla kanuusse tõstnud, et mitte tammi meisterdavat kobrast segada? Silmanud maailma tuletorni tipust või pikal kestvusmatkal end proovile pannud?

Peamiselt jalgsi- ja veematkadel viime tellimisel aastaringselt avastama paiku, kuhu harva satutakse ning jagame koos kohaliku kogukonnaga nende lugusid. Tutvustame turvaliselt ja keskkonnahoidlikult loodust, minevikupärandit ja tänapäeva, ühtlasi pakkudes tervistavat liikumisrõõmu.


Enamus meie ajast kuulub välismaistele huvilistele Eesti loodust ja elu-olu läbi erinevate aktiivsete tegevuste tutvustades. Aastatega on järjepidevalt kasvanud ka kohalike huviliste arv. Vahel võib meie matkajuhte kohata ka Mustal Mandril ja Lapimaa tundrates.

Meie siinne eestikeelne internetileht on loodud ütlemaks Sulle, hea Eesti inimene - tere! ja kutsumaks kaasa Eestimaa põnevaid paiku avastama.

Siit saad põgusa esmatutvuse ja kontakti looduses oma sündmuse loomiseks. Oma ettevõttele, sõpruskonnale, perele, kooliklassile. Olgu selleks jalgsimatk, mereretk mõnele väikesaarele, erinevad loodusvaatlused, kanuu- või räätsamatk, mistahes muud vahvad tegevused õues. Matkaks tarviliku varustuse saad meilt.


Aeg-ajalt korraldame Eestis ka kõigile huvilistele osalemiseks avatud plaanilisi matkasid & retki, kuhu saad liituda üksi, kaaslasega või oma väikese seltskonnaga.

Milline mõte vahvaks sündmuseks looduses Sul parasjagu meeles ka ei mõlguks, võta rõõmsalt ühendust.

Kogu hetki, iga ilmaga.